Традиційне рушник для Хамаму - Пештемаль. Колір - темно-зелений. При вході в Турецьку лазню "Хаммам", Ви повинні бути обгорнуті рушником. Оскільки воно орієнтоване на використання у вологому середовищі, кольору і тканина надзвичайно довговічні. Дане рушник може бути використано в декоративних цілях в будь-якому місці. Може використовуватися на пляжі, як рушники та/або парео.
Розмір: 100 см x 175 см Вага 400 гр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення рушника | Банний |
| Ширина | 100 см |
| Довжина | 175 см |
| Колір | Зелений |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Тип тканини | Пештемаль |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір: | 100 см х 170 см |
| Текстура: | м'яка |
| Застосування: | банний |
| Використання: | сауна, баня, СПА, душ, турецая лазня, хамам, турецька лазня |
| Вага | 240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴



