

Пештемаль Narin з помаранчевими смужками
Традиційний рушник для Хамама — Пештемаль. Колір бежевий. Під час входу в Турецьку лазню "Хамам", Ви маєте бути обгорнутими рушником. Оскільки воно орієнтоване на використання у вологому середовищі, кольори та тканина надзвичайно довговічні. Цей рушник може бути використаний з декоративною метою в будь-якому місці. Може використовуватися на пляжі як рушники та/або парео.
Колір: бежевий із помаранчевими смужками. Розмір: 100 см x 190 см. Вага 280 гр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення рушника | Банний |
| Ширина | 100 см |
| Довжина | 190 см |
| Колір | Бежевий |
| Оздоблення та прикраси | Китиці |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Країна виробник | Туреччина |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір: | 100 см х 190 см |
| Текстура: | м'яка |
| Застосування: | банний |
| Колір: | бежевий |
| Використання: | сауна, баня, СПА, душ, турецая лазня, хамам, турецька лазня, хаммам, турецька баня, хаммам, турецька лазня, пляж, басейн |
| Вага | 280 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


