• Малюнок: Sarayli
• Тип тканини: 80% бавовна і 20% поліестер.
• Розмір: 100 см ×175 см.
• Вага: 210 г.
Пештемаль, розмір 100х175 см, вага 210 грам – тканий виріб. Турецькі рушники - пештемалі, виготовлені з високоякісної бавовни, бамбука або льону, не тільки функціональні, але й стильні, що робить їх популярним вибором як для ванни, так і для пляжу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення рушника | Банний |
| Ширина | 100 см |
| Довжина | 175 см |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Країна виробник | Туреччина |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 80 % |
| Поліестер | 20 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір: | 100 см х 175 см |
| Застосування: | банний |
| Колір: | світло-блакитний |
| Використання: | сауна, баня, СПА, душ, турецька лазня, хамам |
| Вага | 210 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴






