Пештемаль червона
Традиційне рушник для Хамаму - Пештемаль. Колір - червоний. При вході в Турецьку лазню "Хаммам", Ви повинні бути обгорнуті рушником. Оскільки воно орієнтоване на використання у вологому середовищі, кольору і тканина надзвичайно довговічні. Дане рушник може бути використано в декоративних цілях в будь-якому місці. Може використовуватися на пляжі, як рушники та/або парео.
Колір: червоний. Розмір: 78 см x 152 см. Вага 230 гр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення рушника | Банний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Ширина | 78 см |
| Довжина | 152 см |
| Колір | Червоний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тематика декору, малюнка | Клітка |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 70 % |
| Поліестер | 30 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір: | 78 см х152 см |
| Текстура: | м'яка |
| Застосування: | банний |
| Колір: | червоний |
| Використання: | сауна, баня, СПА, душ, турецая лазня, хамам, турецька лазня, хаммам, турецька баня, хаммам, турецька лазня, пляж, басейн |
| Вага | 230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴


