
Пештемаль з геометричними смужками сіра
Традиційний рушник для Хамама - Пештемаль. Колір - сірий з малюнком. При вході до Турецької бані "Хаммам", Ви повинні бути обгорнуті рушником. Оскільки ця дія спрямована на використання у вологому середовищі, кольору і тканину надзвичайно довговічні. Цей рушник може бути використан в декоративних цілях в будь-якому місці. Може використовуватися на пляжі, як рушники та / або парео.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 100 см |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 170 см |
| Колір | Синій |
| Призначення рушника | Банний |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір: | 100 см х 170 см |
| Тематика декору, малюнка | геометрична смужка |
| Текстура: | бавовна 100% |
| Застосування: | банний |
| Використання: | сауна, баня, СПА, душ, турецька лазня, хамам |
| Виробник | BIZOYA |
| Вага | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴


