Традиційне рушник для Хамаму - Пештемаль. Колір - синій. При вході в Турецьку лазню "Хаммам", Ви повинні бути обгорнуті рушником. Оскільки воно орієнтоване на використання у вологому середовищі, кольору і тканина надзвичайно довговічні. Дане рушник може бути використано в декоративних цілях в будь-якому місці. Може використовуватися на пляжі, як рушники та/або парео.
Розмір: 100 см x 176 см, вага 280 гр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення рушника | Банний |
| Ширина | 100 см |
| Довжина | 176 см |
| Колір | Синій |
| Оздоблення та прикраси | Китиці |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Країна виробник | Туреччина |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір: | 100 см х 176 см |
| Текстура: | бавовна 100% |
| Застосування: | банний |
| Використання: | сауна, баня, СПА, душ, турецька лазня, хамам |
| Виробник | BIZOYA |
| Вага | 280 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴


