


Пештемаль Колонлу бежева з блакитними смужками
• Малюнок : Kolonlu
• Тип тканини: 100% бавовна
• Розмір: 90 см x 190 см
• Вага: 250 грам
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення рушника | Банний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Ширина | 90 см |
| Довжина | 190 см |
| Колір | Бежевий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір: | 90 см х 190 см |
| Текстура: | бавовна 100% |
| Застосування: | банний |
| Використання: | сауна, баня, СПА, душ, турецька лазня, хамам, пляж, басейн |
| Вага | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴


