
Пештемаль Diamond Lux помаранчовий
Опис:
- Матеріал: пештемаль із чистої 100% бавовни натурального кольору, не полієстер!!!
- Щільність 200 г/м2, вага 360 г
- Великий розмір:100 см x 175 см. Турецький рушник легко носити з собою, він великий і займає небагато місця
- . Висока якість: м'яка та поглинаюча тканина зі 100% бавовни. Турецькі рушники стають м'якшими і вбирають воду краще після кількох разів прання
- . Швидке висихання: турецький банний рушник досить швидко вбирає воду і дуже швидко сохне.
- Унікальний дизайн: натхненні турецькими традиціями якості, символізують достаток та удачу.
- Ідеальний подарунок
Турецький рушник пештемаль - це м'який і легкий рушник, який був придуманий у Туреччині понад 600 років тому. Воно використовується в турецьких лазнях, хамамах та саунах, а також стало популярним аксесуаром для пляжу та купання на відкритому повітрі. Рушник виконаний з високоякісної бавовни, волокна якої поглинають воду швидше, ніж в інших типах рушників. Воно швидко висихає і не займає багато місця, що робить його ідеальним для подорожей та використання на пляжі. Однією з найважливіших переваг турецького рушника є його міцність. Воно може використовуватися протягом багатьох років без втрати якості та зовнішнього вигляду. Рушник має традиційні орієнтальні візерунки та кольори, що створює автентичну атмосферу турецької лазні. Завдяки своїй універсальності та естетичному дизайну, турецький рушник пештемаль підходить для будь-якого типу інтер'єру і може використовуватися як рушник, так і як декоративний елемент.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення рушника | Банний |
| Ширина | 100 см |
| Довжина | 175 см |
| Щільність | 200 г/м2 |
| Колір | Помаранчевий |
| Оздоблення та прикраси | Китиці |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Країна виробник | Туреччина |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір: | 100 см х 175 см |
| Текстура: | м'яка |
| Застосування: | банний |
| Використання: | сауна, баня, СПА, душ, турецая лазня, хамам, турецька лазня, пляж, басейн |
| Вага | 360 |
- Ціна: 450 ₴


