Традиційний рушник для Хамама – Пештемаль. Колір бежевий. При вході в Турецьку лазню "Хаммам" Ви повинні бути обгорнуті рушником. Оскільки воно орієнтоване на використання у вологому середовищі, кольори та тканина надзвичайно довговічні. Цей рушник може бути використаний у декоративних цілях у будь-якому місці. Може використовуватися на пляжі, як рушник та/або парео.
Колір: бежевий з тонкою рожевою смужкою. Розмір: 95 см x 195 см. Вага 260 гр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення рушника | Банний |
| Ширина | 95 см |
| Довжина | 190 см |
| Колір | Бежевий |
| Оздоблення та прикраси | Китиці |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Країна виробник | Туреччина |
| Склад матеріалу | |
| Віскоза | 30 % |
| Бамбук | 70 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір: | 95 см х 190 см |
| Текстура: | м'яка |
| Застосування: | банний |
| Колір: | бежевий |
| Використання: | сауна, баня, СПА, душ, турецая лазня, хамам, турецька лазня, хаммам, турецька баня, хаммам, турецька лазня, пляж, басейн |
| Вага | 260 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴







