Традиційний рушник для Хамама — Пештемаль. Колір — чорно-білий. Під час входу в Турецьку лазню "Хамм", Ви маєте бути обгорнутими рушником. Оскільки воно орієнтоване на використання у вологому середовищі, кольори та тканина надзвичайно довговічні. Цей рушник може бути використаний з декоративною метою в будь-якому місці. Може використовуватися на пляжі як рушники та/або разомо.
Цвет: черно-белая клетка.
Розмір: 80 см x 180 см, вага 240 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kelebek Kese |
| Країна виробник | Туреччина |
| Ширина | 80 см |
| Довжина | 180 см |
| Тип тканини | Пештемаль |
| Колір | Білий |
| Тематика декору, малюнка | Клітка |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 80 % |
| Віскоза | 20 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір: | 80 см х 180 см |
| Текстура: | бавовна 80%, поліефір 20% |
| Застосування: | банний |
| Використання: | сауна, баня, СПА, душ, турецька лазня, хамам, хаммам, турецая лазня, хаммам, турецька баня, турецька лазня, пляж, басейн |
| Вага | 240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴



