Пештемаль Колонлу бежева з жовтогарячими смужками
Традиційний рушник для Хамама — Пештемаль. Колір бежевий з жовтогарячими смужками. Під час входу в Турецьку лазню "Хамм", Ви маєте бути обгорнутими рушником. Оскільки воно орієнтоване на використання у вологому середовищі, кольори та тканина надзвичайно довговічні. Цей рушник може бути використаний з декоративною метою в будь-якому місці. Може використовуватися на пляжі як рушники та/або разомо.
Колір: бежевий, зі смужками. Розмір: 95 см x 185 см, вага 250 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Ширина | 95 см |
| Довжина | 185 см |
| Колір | Бежевий |
| Призначення рушника | Банний |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Тип тканини | Пештемаль |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір: | 95 см х 185 см |
| Текстура: | бавовна 100% |
| Застосування: | банний |
| Використання: | сауна, баня, СПА, душ, турецька лазня, хамам |
| Виробник | BIZOYA |
| Вага | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴







