Традиційний рушник для Хамама — Пештемаль. Цвет - мята. Під час входу в Турецьку лазню "Хамм", Ви маєте бути обгорнутими рушником. Оскільки воно орієнтоване на використання у вологому середовищі, кольори та тканина надзвичайно довговічні. Цей рушник може бути використаний з декоративною метою в будь-якому місці. Може використовуватися на пляжі як рушники та/або парео.
Розмір: 100 см x 176 см, вага 280 г.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення рушника | Банний |
| Ширина | 100 см |
| Довжина | 176 см |
| Оздоблення та прикраси | Китиці |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Країна виробник | Туреччина |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір: | 100 см х 176 см |
| Текстура: | бавовна 100% |
| Застосування: | банний |
| Використання: | сауна, баня, СПА, душ, турецька лазня, хамам |
| Виробник | BIZOYA |
| Колір | м'ята |
| Вага | 280 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴



