


Пештемаль подвійна SUN бірюзовий
Традиційний рушник для Хамама — Пештемаль. Колір — бірюза. Під час входу в Турецьку лазню "Хамм", Ви маєте бути обгорнутими рушником. Оскільки воно орієнтоване на використання у вологому середовищі, кольори та тканина надзвичайно довговічні. Цей рушник може бути використаний з декоративною метою в будь-якому місці. Може використовуватися на пляжі як рушники та/або разомо.
Колір: бірюза. Розмір: 95 см x 170 см. Вага 320 гр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення рушника | Банний |
| Ширина | 95 см |
| Довжина | 170 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір: | 95 см х 170 см |
| Тематика декору, малюнка | малюнок |
| Текстура: | м'яка |
| Застосування: | банний |
| Використання: | сауна, баня, СПА, душ, турецая лазня, хамам, турецька лазня |
| Вага | 240 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴


