
Пештемаль Топкапи. Ручне ткацтво.
Традиційний рушник для Хамама — Пештемаль. Колір червоний. Під час входу в Турецьку лазню "Хамам", Ви маєте бути обгорнутими рушником. Оскільки воно орієнтоване на використання у вологому середовищі, кольори та тканина надзвичайно довговічні. Цей рушник може бути використаний з декоративною метою в будь-якому місці. Може використовуватися на пляжі як рушники та/або парео.
Колір: червоне з білими смужками. Ручне ткачя. Розмір: 95 см x 160 см, вага 270 гр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення рушника | Банний |
| Ширина | 95 см |
| Довжина | 160 см |
| Колір | Білий |
| Оздоблення та прикраси | Китиці |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Країна виробник | Туреччина |
| Склад матеріалу | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір: | 95 см х 160 см |
| Текстура: | бавовна 100% |
| Застосування: | банний |
| Використання: | сауна, баня, СПА, душ, турецька лазня, хамам, турецая лазня, хаммам, турецька баня, хаммам, турецька лазня, пляж, басейн |
| Виробник | BIZOYA |
| Вага | 270 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴


